خرید ام دی اف ایزوفام

خرید ام دی اف ایزوفام

ام دی اف ایزوفام یکی از با کیفیت ترین ام دی اف های ساخت ایران است. در ادامه مقاله به خرید ام دی اف ایزوفام می پردازیم.

ام دی اف ایزوفام

کابینت آشپزخانه یکی از اجزای اصلی و بسیار مهم دکوراسیون داخلی محسوب می شود. انتخاب و خرید ام دی اف ایزوفام هوشمندانه طرح و رنگ کابینت آشپزخانه و هماهنگی آن با بقیه قسمت های خانه ، فضایی زیبا و دلنشین را برای شما فراهم می کند.

بنابراین انتخاب کابینت مناسب به اندازه مبلمان و پرده و کاغذ دیواری مهم است. امروزه با توجه به افزایش ساخت و ساز، از چوب به عنوان یکی از ابزارهای رایج استفاده می شود.

این امر به تدریج به نابودی جنگل ها و محیط زیست می انجامد. به همین دلیل بشر به فکر ساختن متریالی افتاد که هم خصوصیات چوب را داشته باشد و هم با محیط زیست سازگاری باشد.

ام دی اف از خرده های بسیار ریز چوب یا گرد چوب ساخته می شود که توسط چسب رزین به هم چسبیده و ورق ام دی اف را تشکیل می دهند.

بنابراین ورق ام دی اف خام تنها شامل ذرات چوب و چسب است. چون ام دی اف در برابر رطوبت مقاومت خیلی کمی دارد برای مصرف در ساختمان سازی باید حتما روکش داشته باشد.

روکش کردن MDF خام نیاز به دستگاه های خاص داشته و هزینه بر است. برای همین اکثر کارخانه ها ام دی اف را روکش شده تحویل می دهند. یکی از روکش های متداول برای ام دی اف روکش ملامینه است.

ام دی اف ملامینه ساخت ایزوفام شامل ام دی اف خام و کاغذ طرح دار آغشته به رزین است که در دما و فشار بسیار بالا پرس می شود.

چگالی ام دی اف از نئوپان خیلی بیش تر و بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ کیلوگرم در هر متر مکعب است. برای خرید ام دی اف  ایزوفام نسبت به نئوپان بسیار مقاوم تر بوده و وزن بیش تری دارد. برای همین در ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی از MDF خیلی بیش تر از نئوپان استفاده می شود.

از آن جایی که خرید ام دی اف ایزوفام با مفز ام دی اف تایلندی واناچای تولید می شود و روکش های آن نیز وارداتی بوده و از کشوره کره وارد می شود همین مسایل باعث شده تا خرید ام دی اف ایزوفام جزو ام دی اف های لاکچری ایرانی محسوب شود و بسیاری از مردم ایران هم ام دی اف ایزوفام را جزو ام دی اف های با کیفیت موجود در بازار می شناسند .

ام دی اف ایزوفام
ام دی اف ایزوفام

نئوپان

نئوپان و ام دی اف از ضایعات زائد چوب و خاک اره ساخته می شوند و به دلیل نحوه ساخت آن ها ، از مقاومت و قابلیت ابزارخوری بالاتری نسبت به چوب طبیعی برخوردارند.

نئوپان یا امدی اف یکی از فرآورده های چوبی ساخته شده توسط شرکت ایزوفام می باشد. در ساخت نئوپان از خرده چوب و چسب استفاده می شود که تحت فشار و حرارت بسیار بالا به شکل تخته هایی با ابعاد مشخص در می آید.

میزان خرده چوب در هر متر مکعب تخته نئوپان یا چگالی آن نسبت به ام دی اف کم تر است برای همین مقاومت پایین تری دارد. تراکم نئوپان ۱۶۰ تا ۴۵۰ کیلوگرم در هر متر مربع است.

نئوپان وزن سبک داشته و ارزن تر از بقیه مصنوعات چوبی است. اما استحکام بالایی نداشته و نمی تواند وزن سنگین را تحمل کند.

خرید ام دی اف ایزوفام

رنگ ام دی اف های  ایزوفام از تنوع بالایی برخوردار است. و این امر سبب شده است ورق های ایزوفام مورد پسند خیل عظیمی از مردم باشد. از کاربرد  ورق ام دی اف ایزوفام می توان به ساخت کابینت و دکوراسیون اشاره کرد.

طرح و رنگ ام دی اف های تولید شده توسط شرکت ایزوفام بسیار متنوع است. ایزوفام تولید کننده انواع ام دی اف مات و براق ، صاف و برجسته است که در رنگ های گوناگونی عرضه می شوند.

قیمت و خرید ام دی اف ایزوفام بالاتر از بقیه ام دی اف های ساخت ایران است. قیمت و خرید ام دی اف ایزوفام تقریبا با ام دی اف های ساخت کشور ترکیه برابر می کند.

به دلیل این که بسیار با کیفیت بوده و جز برندهای لاکچری در ایران به حساب می آید. به دلیل تغییراتی که در بازار ارز وجود دارد قیمت خرید ام دی اف ایزوفام را نمی توان قطعی مشخص کرد.

برای اطلاع از قیمت خرید ام دی اف ایزوفام در تاریخ امروز می توانید به سایت معتبر دکتر چوب مراجعه کنید. این مجموعه بامشاوره رایگان شما را در زمیه خرید محصولات کمک می کند.

لیست قیمت ام دی اف ایزوفام ، کاتالوگ رنگ ام دی اف ایزوفام ، قیمت ورق هایگلاس و رنگ بندی ام دی اف ایزوفام را از سایت دکتر چوب و مشاوران آن بخواهید.

در مجموعه دکتر چوب خدماتی از جمله طراحی و ساخت ، فروش و نصب کابینت آشپزخانه ، تخت و کمد کودک ، کمد دیواری ، میز تلوزیون،جاکفشی و … را درکم ترین زمان ، بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عرضه می دارند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *