خرید ام دی اف ۸ میل خام

خرید ام دی اف ۸ میل خام

محصولات چوبی ام دی اف در ضخامت های مختلفی تولید می شوند که یکی از انواع پرکاربرد آن این محصول است. در ادامه مقاله به خرید ام دی اف ۸ میل خام می پردازیم.

ام دی اف ۸ میل

در ساخت و خرید ام دی اف ۸ میل خام علاوه بر تکه های بسیار ریز چوب از چسب و سایر افزودنی هایی مانند رزین برای استحکام بخشیدن به آن استفاده می شود.

پس این که مخلوط حاصل تولید شد ، لازم است که ام دی اف حاصل برای افزایش استقامت در شرایط محیطی دما و فشار بالا قرار گیرد.

این شرایط محیطی کمک می کند تا رطوبت موجود در این تخته های چوبی از آن خارج شده و در نهایت تخته ها از استقامت لازم برخوردار شوند. تخته های چوبی ام دی اف ، به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند ، در مصارف مختلفی به کار برده می شوند.

برای خرید ام دی اف ۸ میل خام به دلیل این که از ضخامت کم تری نسبت به سایر انواع ام دی اف ها برخوردار است ، کاربرد کم تری در صنایع چوب دارد.

نکته ای که در رابطه با این ام دی اف ها وجود دارد این است که به دلیل وجود ضخامت کم به راحتی می توان آن ها را برش داده و به فرم دل خواه درآورد.

در نتیجه در صورتی که قصد اعمال جزئیات پیچیده روی تخته های چوبی را دارید ، استفاده از این ام دی اف ها می تواند کاملا مناسب باشد.

از طرفی به دلیل ضخامت کم ، می توان سوراخ ها و برش های مورد نظر را با استفاده از ماشین آلات مختلف ، روی این تخته های چوبی اعمال کرد.

ام دی اف ها به دلیل اینکه سطح کاملا صاف و هموار دارند، معمولا می توان به راحتی آن ها را رنگ کرده و طراحی های مورد نظر را روی آن اعمال کرد.

یکی از مهم ترین ویژگی های این ام دی اف ها عدم تورم و تغییر در ضخامت آن هاست . بنابراین این تخته ها با گذشت زمان و در شرایط مختلف تغییر شکل نداده و ثابت خواهند بود.

برای خرید ام دی اف ۸ میل خام کاربرد های خانگی و حرفه ای متنوعی دارد که از جمله آن ها می توان به کاربرد آن در مصارفی مانند مبلمان ، کابینت و قفسه ، کفپوش ، پروژه های تزئینی ، جعبه بلندگو ، درب ، قاب درب و تولید صنایع دستی مختلف اشاره کرد.

خرید ام دی اف 8 میل خام
خرید ام دی اف ۸ میل خام

 

ویژگی ها و خرید ام دی اف ۸ میل خام

به دلیل این که این نوع ام دی اف از خرده چوب های ریز تولید می شود ، می توان دریافت که تولید این محصولات بازیافتی بوده و از هدررفت قطعه های چوبی ریز جلوگیری می کند. از طرفی به دلیل اینکه ام دی اف ها از خرده چوب ها تولید شده اند، بسیار ارزان قیمت تر از چوب طبیعی هستند.

در واقع با انتخاب و خرید ام دی اف ۸ میل خام برای مصارف چوبی ، می توان طرحی از چوب را داشت در حالی که مبلغ بسیار پایین تری را پرداخت می کنید. این قطعات چوبی سطحی صاف داشته و در نتیجه برای ایجاد طرح ها و نقاشی و رنگ کاری های گوناگون بسیار مناسب هستند.

به دلیل ماهیت ساختاری محکمی که دارد ، می توان این تخته های چوبی را در مصارفی که نیاز به اتصالات مختلف دارد، به کار برد. ام دی اف ها قطعات چوبی هستند که روی آنها دانه ای وجود ندارد و در نتیجه مهندسی شده هستند.

در صورتی که دانه ای بر سطح ام دی اف ۸ میل وجود داشته باشد ، این تخته ها در هنگام ایجاد سوراخ ها یا قرار گرفتن زیر ماشین آلات مختلف دچار ترک شده و آسیب می بینند. از طرفی به دلیل این که این چوب ها سطح بسیار صافی دارند، می توان روکش های چوبی مختلف و لمینت را به آن متصل کرد.

تهیه و خرید ام دی اف ۸ میل خام

هزینه های مربوط به ام دی اف ها به عوامل متعددی بستگی دارد. در واقع یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت ام دی اف ها میزان ضخامت آن هاست.

در مورد خرید ام دی اف ۸ میل خام می توان بیان کرد که با توجه به این که مساحت مورد نظر مشتری چقدر باشد ، هزینه های مربوط به این قطعات چوبی متفاوت خواهد بود.

از طرفی تراکم ام دی اف ها نیز بر قیمت آن تاثیرگذار است. در واقع هرچه تراکم مورد نظر بیش تر باشد ، تخته چوبی از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و در نتیجه گران قیمت تر است.

چسب ها و مواد افزودنی به کار رفته برای تولید این قطعات چوبی نیز از دیگر معیارهای هزینه های مربوط به خرید ام دی اف ۸ میل خام است.

شما برای خرید ام دی اف ۸ میل خام می توانید به سایت دکتر چوب مراجعه نمائید. این مجموعه با مشاوره رایگان شما را در زمینه خرید محصولات کمک می کند.

در مجموعه دکتر چوب خدماتی از جمله طراحی و ساخت ، فروش و نصب کابینت آشپزخانه ، تخت و کمد کودک ، کمد دیواری ، میز تلوزیون ، جا کفشی و … را درکم ترین زمان ، بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عرضه می دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *